Офіційний веб-сайт

Відповісти на коментар

Володимир Шейко – видатний український диригент, тонкий інтерпретатор творів українських композиторів різних жанрів і форм – від камерних до симфонічних та кантатно-ораторіальних.
Послідовник своїх великих вчителів Стефана Турчака та Левка Венедиктова, Володимир Шейко надзвичайно майстерно володіє широкою палітрою художньо-мистецьких засобів, досягає неймовірних художніх результатів у трактуванні прем’єрних творів українських композиторів, є активним пропагандистом творчості сучасних українських композиторів, як старшого так і молодого покоління.
Кожне його концертне виконання або аудіозапис – це мистецьке відкриття як для виконавців,так і для авторів.
Безліч концертних програм української музики, активна участь у щорічних фестивалях Національної спілки композиторів України, створення циклу «Мистецькі історії», теле- радіо проекти, що багатогранно презентують українську музичну культуру – це лише неповний перелік його творчих зусиль і уподобань.
Його патріотична мистецька позиція та творча діяльність на благо розвитку українського музичного мистецтва заслуговують найвищого визнання та нагородження Національною премією імені Тараса Шевченка.

Леся Дичко,композитор, народна артистка України, лауреат Національної премії ім.Тараса Шевченка, Мистецької премії «Київ» імені Артемія Веделя, член-кореспондент Національної академії мистецтв України, професор,секретар Національної спілки композиторів України

Відповісти

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA