Офіційний веб-сайт

Відповісти на коментар

Маю честь бути знайомим з Володимиром Олександровичем вже більше, ніж 13 років і спостерігати під його орудою дивовижну еволюцію симфонічного оркестру Українського радіо, який із вузькоспеціалізованого симфонічного оркестру перетворився на потужний високопрофесійний колектив, навколо якого постійно вирує активне мистецьке життя як в концертному плані, так і в плані запису української музики для наступних поколінь, створення радіо та телепроектів, запису музики до фільмів, презентацій оперних проектів, співпраці з українськими рок та поп виконавцями.
Будинок звукозапису Українського радіо перетворився на постійний “вулик ідей”, які втілюються за ініціативи Маестро, і якщо справи і надалі підуть таким чином, Київ та Україна матимуть всі шанси стати одним із потужних центрів звукозапису симфонічної музики на кшталт Лондона чи Праги.
Особливої уваги, на мою думку, заслуговує створений В.Шейком та оркестром Українського радіо аудіо архів української музики у Фонді Українського радіо. Працюючи над аналогічним електронним нотним архівом української академічної музики, знаю по собі, яка це клопітка, іноді невдячна робота, як це усвідомлювати, що по справжньому ця робота буде оцінена лише майбутніми поколіннями українців. На моє глибоке переконання, принаймні моральна підтримка з боку держави дуже важлива для мотивації такого роду праці, а Маестро Володимир Шейко цілком достойний Національної премії України імені Тараса Шевченка у номінації “Музичне мистецтво”.

Відповісти

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA