Офіційний веб-сайт

Відповісти на коментар

НАЦІОНАЛЬНА ЗАСЛУЖЕНА АКАДЕМІЧНА КАПЕЛА УКРАЇНИ

Tel. - Fax: (044)-236 96 03. e-mail: ievgen47@gmail.com \ dumkap@ukr.net Shevchenko Blvd. Kyiv, 252032, Ukraine

Київ 17 лютого 2019 року

До Комітету з Національних премій ім.. Т. Шевченка

Вельмишановні члени комітету! Впродовж багатьох років Національна капела України «Думка» має плідну творчу співпрацю з видатним диригентом, народним артистом України Володимиром Шейком та очолюваним ним Симфонічним оркестром Українського радіо
Нашими колективами здійснено чимало яскравих мистецьких проектів, серед яких такі світові шедеври, як «Реквієм» Дж. Верді, «Карміна Бурана» К. Орфа, Симфонія № 9 Л. ван Бетховена та багато інших.
Важливим спектром його творчих уподобань є масштабні кантатно-ораторіальні та симфонічні твори національної композиторської школи, що мають високе духовне і соціальне звучання. Високохудожнє виконання у концертах та записи таких полотен, як «Страсті за Тарасом», «Панахида за померлими з голоду» Євгена Станковича, «Елегія мовчазного Майдану» Ігоря Щербакова, кантати «Б’ють пороги» Миколи Лисенка та інших, збагачують історичну пам’ять українського народу, його національну свідомість і самобутність, вносять величезний вклад у розвиток українського музичного мистецтва.
Підтримую кандидатуру Володимира Олександровича Шейка і вважаю достойним високої державної нагороди- лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка.

З повагою Євген Савчук

Відповісти

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA