Офіційний веб-сайт

Книжка «Країна в смартфоні»

Автор(-и): Олександр Герасименко / Розділ:

Книжка «Країна в смартфоні», автор: Олександр Герасименко, видавництво «Дніпро», рік видання: 2021.

Висунуто Державним спеціалізованим видавництвом художньої літератури «Дніпро».

 

Роман «Країна в смартфоні»ОлександраГерасименка

 

Книга «Країна в смартфоні», письменника, президента Інституту політико-правових та релігійних досліджень, Герасименка Олександра Олександровича, видана до 30-ї річниці Незалежності України. Унікальне видання дивовижно поєднує пізнавальні, історичні і сучасні інформаційні теми з людськими долями, характерами, рівнями мислення, можливостями представників різних поколінь XXI століття.

Автор, розповідає про дорослішання героїні старшокласниці, з часом студентки, старости групи коледжу. Досягаючи успіхів у навчанні, одночасно активно займаючись громадською діяльністю, впровадження політики держави у сфері тендерної рівності, юна особа пронизується гордістю за українську культуру, мову, народні традиції, цінності і прагнення. З часом це знайде відображення у національній свідомості і патріотизмі дівчині.

З особливою увагою в книзі «Країна в смартфоні» розкрита тема росту національної свідомості українців у важкий для держави час. У 2014 році порушивши територіальну цілісність України, Росія по-зрадницьки підло здійснила анексію Автономної Республіки Крим та незаконно окупувала окремі території Донецької, Луганської областей України.

Саме тому автор книги висловив впевненість про те, що обравши європейський цивілізований вектор розвитку Україна матиме блискуче майбутнє!

За героїнею роману «Україна ‑це моя рідна українська мова, мій рідний дім, в якому мені затишно, комфортно й радісно, де я відчуваю себе в безпеці. Саме у рідному краї я народилася і проживу своє життя. Саме тут я планую завести сім’ю, народити дітей і бути абсолютно впевненою в тому, що в вони матимуть блискуче майбутнє, та будуть щасливі в Україні. Впевнена, що наша мирна, вільна, заможна, соборна Україна, зі своїми традиціями, мудрим, добрим, волелюбивим народом, залишиться як суб’єкт міжнародного права у світі, а не лише як чудова згадка на просторах Інтернету та смартфона»!

Твір актуальний в сучасних умовах, не залишить байдужим жодного читача. Розширюючи кругозір, твір спонукає підлітків до розвитку творчості, цікавості, наполегливості у навчанні, любові до рідної країни, сприяє досягненню щирих, світлих життєвих цілей, формуванню патріотизму підростаючого покоління у дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства, а також сприяє утвердженню високих ідеалів гуманізму, духовних цінностей українського народу та ідей незалежності України, спрямованих на державотворення і демократизацію українського суспільства.

Вважаємо, що книга «Країна в смартфоні» є помітним явищем у літературі сьогодення і заслуговує на високу оцінку членами Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка.

 

З подання Державного спеціалізованого видавництва художньої літератури «Дніпро»

«Країна в смартфоні» ‑ книга про інформаційну революцію

 

У серпні 2021 року до 30-ї річниці Незалежності України вийшло літературно-художнє видання «Країна в смартфоні» президента Інституту політико-правових та релігійних дослідженії Герасименка Олександра Олександровича.

Автор відомий цікавою ізмістовною книгою «Молодіжна столиця», яка вийшла у видавництві «Знання Укратни» і була позитивно оцінена громадськістю, зокрема в соціальних мережах.

Автор, занурюючись в історію попередніх століть, розповідає про революційні зміни, які принесла в мінливий світ інформаційна політика, що докорінно змінила життя ХХ-го та ХХІ-го століття.

«В наш час, ‑інформує Олександр Олександрович Герасименко, ‑світ заповнила віртуальна реальність, яка впливає на всі сфери життя і в тому числі на освіту. Ми живемо в історичний період, коли людство переживає науково-технічну та інформаційну революцію. Сучасне інформаційне суспільство було сформульовано попереднім розвитком писемності, книгодрукування, телефону, радіозв'язку, телебачення.

Людська цивілізація постійно змінювала способи обробки інформації, спосіб виробництва, стиль життя, системи цінностей. Але кардинально зміни відбулися тільки з розвитком епохи комп'ютерних ІТ технологій. З'явилися цифрові електронні комунікації, радіо, фотографія, телебачення, кіно, ІР-телефонія. Комп'ютер забезпечив швидкий пошук, обробку, накопичування, зберігання, опрацювання, подання і передавання графічної, текстової, цифрової, аудіо і відеоінформації.

Люди читають електронні книжки, пишуть листи на електронну пошту, редагують, малюють, рахують числа, грають, створюють музику, зберігають і використовують всі дані в цифровому вигляді! Швидкому еволюційному розвитку DigitalRevolutionдіджиталізації століття сприяло широке поширення персональних комп'ютерів. Завдяки використанню засобів електронної обчислювальної техніки, відбулася трансформація суспільства та економіки, переведення аналогових даних у цифрові формати.

У недавньому минулому були магнітофон та діагональний плоский телевізор з пультом дистанційного управлінця, відеопроектор, фліп-чарти, відео/медіа-системи, такі як DVD-програвачі в комбінації зі звичайними телевізорами. Сьогодні вся необхідна шкільна інформація зібрана в одну інноваційну інтерактивну дошку. Обладнання електронними інтерактивними дошками, яке ще десять років тому сприймалося нами, як диво техніки та привілеї приватних шкіл, як зрештою і комп'ютерні класи, стає не просто модним аксесуаром або привабливою іграшкою, а повсякденною і невід'ємною частиною забезпечення навчального процесу. Нове покоління школярів Європи зростає на комп'ютерах, мобільних телефонах, смартфонах, ґаджетах, планшетах та ноутбуках.

Незабаром прийде час, коли музеї, театри, музичні концертні зали, консерваторії перейдуть на цифрові технології. І завтра можна буде переглянути все вір­туально в смартфоні, в зручному для людей онлайн режимі. Віртуальне спілкування стане невід'ємною частиною різних сфер життя!

Мене зацікавила нова книга автора не лише своє важливістю, про що йтиметься далі, а й тим, що в ній розповідається і про діяльність науково-просвітницькоїВсеукраїнської громадської організації Товариства «Знання» України.

Автор зокрема інформує про діяльність Київського планетарію Товариства «Знання» України, його Музей космонавтики, відкритий 2002 року згідно з наказом Міністра освіти та науки України Кременя Василя Григоровича ‑доктора філософських наук, професора, академіка Національної академії наук України, дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, президента Товариства «Знання» України. Космічний будинок, подібного якому немає в Україні, знаходиться на балансі Товариства «Знання» України.

Планетарій яскраво висвітлює здійснення мрій людства щодо освоєння космічного простору, запуску на орбіту Землі керованих космічних літальних апаратів. Колись людство і не мріяло про освоєння космічного простору. В наш час запускають на орбіту землі керовані космічні літальні апарати. Штучні супутники, рухаючись навколо нашої планети, відправляють електронно-цифрові сигнали на Землю. Побудована Єдина супутникова система передачі інформації в частині супутникового мобільного і персонального зв'язку і супутникового телерадіомовлення. В останні роки Україна виходить на новий виток в освоєнні космосу, веде перемовини з компанією «SpaceХ» Ілона Маска для запуску власного супутника «Січ-2-1». Готується виведення на космічну орбіту власного супутника дистанційного зондування Землі.

«Держава у смартфоні» ‑це «новітні енергетичні технології, нанотехнології, інформаційні технології, кібербезпека та штучний інтелект, які стануть тим двигуном, який рухатиме вперед українську науку та економіку».

З особливою увагою в книзі «Країна в смартфоні» розкрита тема росту національної свідомості українців у важкий для держави час. У 2014 році, порушивши територіальну цілісність України, Росія по-зрадницьки підло здійснила анексію Автономної Республіки Крим та незаконно окупувала окремі території Донецької, Луганської областей України.

Саме тому автор книги висловив впевненість про те, що обравши європейський цивілізований вектор розвитку, Україна матиме блискуче майбутнє!

«Вільна, заможна, незалежна, демократична Україна, зі своїми традиціями, мудрим, добрим, волелюбним народом, обов'язково залишиться як суб'єкт міжнародного права у світі, а не лише як чудова згадка на просторах Інтернету та смартфона!»

«Моя Батьківщина — єдина, соборна та неподільна Україна!»

 

Автор: В.В.Неволов

Джерело: журнал «Трибуна»

 

 

Книга "Країна в смартфоні" Олександр Олександрович Герасименко «Країна в смартфоні» ‑ книга про інформаційну та гендерну революції. Світ вступив у нову добу сприйняття інформації, нову добу відносин між чоловіками і жінками. У серпні 2021 року до 30-ї річниці Незалежності України вийшло літературно-художнє видання «Країна в смартфоні» президента Інституту політико-правових та релігійних досліджень, Олександра Олександровича Герасименка. Автор надзвичайно пізнавальної книги на основі діалогів старшого та молодшого покоління захоплено розповідає, занурюючись в історію попередніх століть, про революційні зміни, які принесла у сучасний мінливий світ інформаційна та гендерна революції, що докорінно змінили життя ХХ-го та нинішнього ХХІ-го століття. «В наш час, – інформує Олександр Олександрович Герасименко, ‑світ заповнила віртуальна реальність яка впливає на всі сфери життя і в тому числі на освіту. Сучасне інформаційне суспільство було сформовано попереднім розвитком писемності, книгодрукування, телефону, радіозв'язку, телебачення. Людська цивілізація постійно змінювала спосібі обробки інформації, спосіб виробництва, спосіб життя, системи цінностей. Альо кардинально зміни відбулися тільки з розвитком епохи комп'ютерній комп'ютерних IT технологій. З'єднання явилися цифрові електронні комунікації, радіо, фотографія, телебачення, кіно, IP-телефонія. Комп'ютер забезпечив швидкий пошук, обробку, накопичування, зберігання, опрацювання, подання і передавання графічної, текстової, цифрової, аудіо і відеоінформації. Люди читають електронні книжки, пишуть листи на електронну пошту, редагують, малюють, рахують числа, грають, створюють музику, зберігають і використовують всі дані в цифровому виді! Якщо раніше дитина традиційно одержувала вербальну інформацію від батьків, школи і друзів, то тепер отримує знання за допомогою новітніх цифрових технологій. Автор розповідає про історію створення інтерактивного телебачення та штучного інтелекту ‑молодої галузі досліджень про розумні машини. Машини-роботи здатні аналізувати отриману інформацію, робити висновки, приймати на їхній основі рішення. Пристрої штучного інтелекту вміють постійно навчатися, нагромаджувати знання і успішно використовувати їх, тобто вони мають здатність здійснювати те, що робить людський мозок. Нині штучний інтелект у світі розвивається найстрімкіше, досягає успіхів і стає є невід'ємною частиною повсякденного життя. У книзі з розкриттям сюжету, висвітлюється концепція Президента України зокрема з питань цифровізації, впровадження онлайн-послуг «Держава у смартфоні». Другою червоною лінією «Країни в смартфоні» є дослідження автора про гендерні стосунки в суспільстві – від часів патріархального ладу давнини – до сучасної гендерної рівності чоловіків і жінок після тривалої боротьби світового жіноцтва за свої права. Ще 100 років тому більшість жінок фактично були позбавлені правового статусу. Шлях до рівноправ'я був складним. Тільки на початку дев'ять ятнадцятого століття роль жіноцтва у світі почала різко зростати з наданням жінкам рівноправності в суспільному, трудовому та сімейному житті. Також автор зупиняється на історії вітчизняного жіночого руху в Україні. Феміністичні ідеї в Україні почали активно розвиватися у другій половині XIX століття. Розкривається і надзвичайно важлива тема членства України в Європейському союзі та НАТО є запорукою суверенітету та високих стандартів життя українців. З особливою увагою в книзі «Країна в смартфоні» розкрита тема зростанню національної свідомості українців у важкий для держави час. У 2014 році порушивши територіальну цілісність України, Росія по-зрадницьки підло здійснила анексію Автономної Республіки Крим та незаконно окупувала окремі території Донецької, Луганської областей України, примушуючи отримувати українських громадян російські паспорти. У 2021 року біля українського кордону почалося нарощування російських загарбницьких військ з метою повного знищення демократичної, незалежної держави. Саме тому автор книги висловив впевненість про те, що обравши європейський цивілізований вектор розвитку Україна матиме блискуче майбутнє! «Вільна, заможна, незалежна, демократична Україна, зі своїми традиціями, мудрим, добрим, волелюбивим народом, обов’язково залишиться як суб’єкт міжнародного права у світі, а не лише як чудова згадка на просторах Інтернету та смартфона!»

 

Джерело: bestknigi.com.ua

Коментарі

Мабуть, новий лідер націі

Нова зірочка, і хто ж за ним стоїть?

А я підтримую авторку! Бажаю Оксані нових звершень!

Інститут політико-правових та релігійних досліджень, що це за установа?

С_О_Р_О_М!

Діяльність Герасименка Олександра Олександровича дотична до Миколи Івановича Міхновського, відомого політичного та громадського діяча, першого ідеолога українського націоналізму та української державності.
Міхновський - послідовний прихильник створення незалежної України на всіх її етнічних територіях. Національна ідея Міхновського окреслюється одним реченням: «Одна, єдина, нероздільна, вільна, самостійна Україна від гір Карпатських аж по Кавказькі»

ви порівнюєте цього пана Герасименка з Міхновським?

Ви це реально?

Муть

Автор книги "Країна в смартфоні" Герасименко Олександр Олександрович є сучасним, відомим серед молоді письменником, патріотом України. Книга є актуальним патріотичним твором мистецтва, яка є актуальною сьогоденню. Автор надає унікальну можливість посилити громадянську та національну ідентичність молоді через художню літературу.

Мене зацікавило обговорення книги пана Олександра. Подивилась всі коментарі, анотацію, також спробувала пошукати інші публікації даного автора. В мене було здивування, що це перша його авторська книга і одразу висунута на поважну державну премію. Прикро, що такі ,,твори,, висуваються на нагороди. З однієї тільки анотації стає зрозумілим, що автор намагається написати про все і ,,заграє,, з різною аудиторією. Нажаль, в нас такі часи, що кожен може назвати себе ,,письменником,,. За мій викладацький досвід, випущено декілька посібників, збірка моїх творів, але не називаю себе письменницею. А у нього вказано, що він писемних, літератор. Культурний занепад.
Припиніть принижувати сучасних українських письменників, сучасну українську культуру … нащо ви сприяєте заохоченню таким явищам (,я художник, я так бачу,). Припиніть надругу над Україною! Слава Україні!

Роман «Країна в смартфоні» - найкраща патріотична книга року, дойтойна на найвищі нагороди!

Перший позитивний коментар... і в ,,штангу,,
Ви читали цю книжка? Який там патріотизм? Ця книжка зовсім про інше...

Сором! Куди дивиться Комітет?!

Що це за нова зірка? Стільки коментів

Це ж мажор. Вже і до Шевченківської Преміі дійшли. Прилаштували на пушисту посаду, так і ще книжки ,,малює,,

Автор - сучасний Франко!Герасименко Олександр Олександрович - відомий письменник, націоналіст, один з кращих представників української нації!
Його твори вишукані і концептуальні!

Після того, як покидали посилання на цю сторінку в групи - нарешті почалося обговрення. Це на замітку Оргкомітету Премії.
І потрібно залучати спільноту до обговорення.

"Спільноту" при обговоренні естетичних вартостей треба ігнорувати. Бо, як написав один знаний українофоб, "А на громаду хоч наплюй! Вона - капуста головата".

Не погоджуюсь. Саме автори, критики повинні більш активно брати участь в обговоренні

Для обговорення є соцмережі, сайти, безліч публічних майданчиків. Але чимала частка нашої "спільноти" глибоко архаїчна за своїми уподобаннями і просто не розуміє, що таке мистецтво, поготів сучасне мистецтво. Волання останніх років "Як можна було такого-то генія і патріота відсіятив першому турі!" це лише доводять. Бо є фахова спільнота, яка знає, хто є хо і що є що, а є "творчі спілки" й обожнювачі Ліни Костенко.

Ну в цій ,,книжці,, творчістю і не пахне

Цікава художня книга, написана сучасною літературною мовою

Сучасною?
Хто аудторія цієї книжки?

Неможливо читати. Автор наче чоловік, але таке враження, що писала якась дівчинка. Письменництво - це те, чого «автору» точно слід оминати. Бажаю автору знайти свій талант та розвинути навик самокритики. Шкода псувати папір на такий непотріб.

Декілька сюжетних ліній, але досить все заплутано

Тимурик,

Бачу неабияку активність спільноти щодо книги «Країна в смартфоні», та хочу зазначити у нашій діаспорі в Канаді книга подобається молоді, автор через книгу пропагує Незалежну Україну, як європейську країну! Дякуємо автору та посольству за можливість ознайомитись з його творчістю закордоном

Це за державні кошти друкувалось? Це видання розповсюджують наші дипломатичні представництва? Тепер все стало зрозумілим, це ж слоган був передвиборчих перегонів у 2019 році. А то думав де це чув.

Хто це?

Друзі, а подивиться обкладинку. Хто ця людина? Ці всі нагороди? Що він робить чим займається? Щось він прям обласканий Віталиком нашим! Що він зробив для міста Києва? Я ніколи не чув про нього, покидав писалання на цю сторінку, але знайомі також не чули про нього? Він існує?

Дайте йому вже той диплом

Книга «Країна в смартфоні» написана в досить нестандартній формі, що підтверджує, що автор ще повністю не володіє технікою написання таких творів.
Він ще студент, через 15-20 років отримає свою премію.

Це син відомого радянського письменника Олександра Герасименка з Харкова?

Задрали своих тянуть

Де можна знайти посилання на всю книгу?
Анотація якось написана непрофесійно, про що йде мова. Таке відчуття, що автор в свій Роман вирішив ,,просунути,, всі теми, які на слуху.

Вітаю, колеги та колежанки! Сьогодні побачила посилання на цю сторінку в телеграм групі нашого літературного кружка при посольстві. Та і вирішала, що потрібно відписатися, бо більшість почали писати негативні відгуки та коментарі в нашій групі. Подумала, чому стільки критичних відгуків. Подивишьсь анотацію, одразу хочу сказати, що з автором не знайома і не знала до цього про Олександра Герасименка, дійшла до висновку, що робота у тренді. В США багато студентів пишуть одразу про все, міксуючі це в один твір. Прекрасна студентська робота, яка заслуговує на увагу та визнання літературної спільноти.

Это прикол какой-то?
Во что превратилась Национальная премия?
Кто-то же эту книженцию выдвинул на Премию?
Читаем позитивные комментарии и понимаем, что это боты!

Досить примітивна розповідь.
Есе рівня учня середньої школи.
Спеціально подивився організацію, що він представляє. Його ,,інститут,, ніякого відношення до інституту немає, якась підпільна організація дуже дуже дивної спрямованості.
Мені шкода паперу

Книга «Країна в смартфоні», письменника Герасименка Олександра Олександровича, викладена сучасною українською мовою у жанрі драматичного технотрилера, яка захоплює дух вибагливого читача. Є знахідкою для літературознавців та прихильників автора. Книга викликає одночасно позитивне враження .

Ну яка там премія?
Сюжетна лінія не логічна, назва не відповідає змісту, автор пробує заігрувати з різними аудиторіями
Рівень твору 11 класу

Погоджуюсь
Чийсь синок вирішив, що народ Украіни лохи

Художня книга «Країна в смартфоні» висвітлює складні геополітичні умови в яких опинилася Україна на початку ХХІ-го століття через прагнення стати вільною, самостійною в сім'ї дружніх європейських народів.
З особливою увагою в книзі розкрито тему формування національної свідомості українців.
Книга справляє глибоке враження читачів та змушує замислитися над культурними, історичними та міжнародними подіями, які торкаються України.
Газета Української Громади в Америці підтримує подання на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка книги «Країна в смартфоні», знаного у діаспорі письменника, громадського діяча Герасименка Олександра Олександровича.

Питала у знайомих про цю газету, ніхто не знає. А де можна про вас почитати, хочу співпрацювати

Книга «Країна в смартфоні», письменника Герасименка Олександра Олександровича, є надзвичайно пізнавальною, утверджує високі гуманістичні ідеали, збагачує історичну пам'ять народу, його національну свідомість і самобутність, спрямована на державотворення і демократизацію українського суспільства, та заслуговує на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка!
Колектив Національної Бібліотеки України

Додати коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA