1 червня о 21:00, у Міжнародний день захисту дітей, телеканал Суспільне Культура покаже благодійне мультижанрове шоу «Я з тобою». Трансляція одночасно йтиме нафейсбук-сторінці та на ютуб-каналі Суспільне Культура. Таким чином, у партнерстві зі студією «The Hands Production», Суспільне долучиться до збору коштів на потреби дітей України, які постраждали через військову агресію російської федерації.

Відзняте в одному з українських театрів шоу «Я з тобою» транслюватимуть по всьому світу. Тож усі охочі зможуть доєднатися до онлайн-трансляції та у простий спосіб пожертвувати кошти для потреб української малечі.

У благодійному концерті візьмуть участь: Onuka, Ріаnобой, Probass&Hardi, який змусив усіх українців наспівувати: «Доброго вечора, ми з України», Євген Хмара, Олександр Божик, Антон Стрілець та Дмитро Сивоконь, артисти Cirque du Soleil (Анатолій Залевський та Оксана Пилипчук), представники української танцювальної компанії «ТOTEM dance company», чотириразова чемпіонка світу з танців на пілоні Наталія Татарінцева. До українських артистів долучаться і світові зірки, які розповідатимуть про благодійний проєкт зі своїх платформ.

Збір коштів відбуватиметься до, під час та після трансляції. Щоб здійснити пожертву, необхідно буде сканувати телефоном QR-код, доступний протягом шоу у вікні екрана, перейти за посиланням, вибрати зручну платіжну систему і підтримати дітей посильною допомогою.

Зібрані кошти передадуть на закупівлю медикаментів і засобів медичного призначення для дитячих лікарень, які надають допомогу пораненим та хворим дітям; на вирішення гуманітарних потреб дітей-сиріт з дитячих будинків та шкіл-інтернатів; підтримку дітей, що вимушено стали тимчасовими переселенцями; організацію заходів з відновлення й активного відпочинку для дітей, котрі постраждали від війни.

Нагадаємо, Суспільне Культура — суспільний загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних та мистецьких подій країни.

 

Джерело: Суспільне мовлення